Acil Sağlık Sigortası

Acil Sağlık Sigortası

Image

Hayatınızı tehdit eden hastalık ve kazalara karşı içiniz rahat olsun!

Acil Sağlık Sigortası, karşılaşabileceğiniz herhangi bir acil durumda tedavi masraflarınızı karşılayarak sizi önemli bir masraf kaleminden kurtarıyor.

Hayatınız boyunca sağlığınızı tehdit edebilecek birçok hastalık ya da kaza gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Dünya Sağlık Örgütü tarafından acil durum olarak tanımlanan durumlarda tedavi masrafınızı Acil Sağlık Sigortası garanti altına alıyor. Hastalık ve kaza gibi acil durumlara karşı içiniz rahat olsun!

KKTC’de ikamet eden 2-69 yaş arasında herkesin sahip olabileceği Acil Sağlık Sigortası; KKTC ve Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde trafik kazasından kalp ve tansiyon hastalıklarına, solunum problemlerinden kaza ve yaralanmalara kadar birçok acil durum sonrasında oluşabilecek tedavi masraflarınızı karşılıyor.

SAĞLIĞIMI NASIL KORUYOR?

Sahip olduğumuz en önemli değerimiz sağlığımızdır. Acil Sağlık Sigortası trafik kazalarına bağlı organ ya da uzuv yaralanmaları, kalp krizi, ritm bozuklukları, hipertansiyon krizleri, akut solunum problemleri, darbeye bağlı yaralanmalar, iş kazası ya da düşme gibi hallerde meydana gelebilecek olası sağlık problemlerinde tedavi masraflarınızı karşılar.

Ayrıca elektrik çarpması, donma, yanma, boğulma, göz yaralanmaları, kırık, çıkık, şuur kaybı, felç şeker koması, menenjit, 39,5 derece ateş gibi acil durumlarda da tedavi masraflarınızı üstlenen Acil Sağlık Sigortası; Dünya Sağlık Örgütü tarafından belirlenen tüm acil durum hallerinde anlaşmalı sağlık kurumlarındaki tedavi masraflarınızı güvence altına alarak sağlığınızı korur.

SAĞLIĞIMI NASIL KORUYOR?

Hayatı tehdit eden ritm bozuklukları, solunum yollarına yabancı cisim kaçması, akut batın halleri, hayatı tehdit eden iş kazaları,uzuv kopması, anaflaktik tablolar, donma ve soğuk çarpması, şeker koması, üre koması, yeni doğan komaları, şiddetli eklempsia, organ delinmeleri(perforasyonlar), akut masif kanamalar, alt ekstremite kemik kırıkları, alt ekstremite çıkıkları.

Copyright @2021 KKTC Sigorta. Designed By DigiCyp