AİLEM GÜVENDE SİGORTASI

AİLEM GÜVENDE SİGORTASI

Image

Dünyanın bin bir türlü hali var! Hem kendinizi hem de ailenizi beklenmedik kazalara karşı Ailem Güvende Sigortası ile güvence altına alabilirsiniz!

Evde, okulda, işte veya yolda hiç fark etmez. Yaşamın her anında göremediğimiz riskler var. Bu riskler hem biz hem de ailemiz için tehdit oluşturabiliyor. Beklenmedik kazalar nedeniyle herhangi bir ebeveynin kötü senaryolarla karşılaşması aile bütçesine çok ciddi zararlar verebilir. Ancak hiç endişelenmeyin! Siz, eşiniz ve çocuklarınızın kötü senaryolar nedeniyle karşılaşacağı zararlar Ailem Güvende Sigortası ile koruma altında!

Tek bir poliçeyle kendinizi, eşiniz ve çocuklarınızı koruma altına alabileceğiniz Ailem Güvende Sigortası ile aile bireylerinin kazalar neticesinde sakat kalması, yaşamını kaybetmesi durumlarını ve kaza sonrası tedavi masraflarını güvence altına alabilirsiniz.

Tüm meslekler için geçerli olan ve amatör spor faaliyetlerini de kapsayan Ailem Güvende Sigortası birçok avantajı beraberinde getiriyor. Konutunuz için ücretsiz çilingir hizmetinin yanı sıra aracınızla yolda kalmanız durumunda yılda 1 kez ücretsiz çekici hizmeti sağlıyor.

Siz veya eşinizin çalışamayacak duruma gelmesi durumunda birey iyileşene kadar (azami 50 gün ile sınırlıdır) tazminat ödemesi yapıyor. Size de ailenizle birlikte güzelce istirahat etmek kalıyor!

AİLEM GÜVENDE SİGORTASI BENİ VE AİLEMİ NASIL KORUYOR

Ailem Güvende Sigortası, olası kazalar sonrasında ortaya çıkabilecek tedavi masraflarından sürekli sakatlığa ve hatta yaşam kaybı durumlarına kadar birçok durumu güvence altına alır. Size ve ailenize maddi teminat güvencesi sağlar.

Siz veya eşiniz için neler sağlıyor?

Yaşam kaybı veya sürekli sakatlık durumunda 25.000 TL’den 500.000 TL’ye kadar* ödeme yapıyor. Teminat kapsamındaki kazalar nedeniyle ortaya çıkacak olan tedavi masraflarını 1.250 TL’den 25.000 TL’ye kadar* karşılıyor. Çalışamayacak durumda olursanız tedavinin başlangıcından iyileşmenize kadar azami 50 gün boyunca poliçe üzerinde yer alan miktarda günlük ödeme sağlıyor.

Çocuklarınız için neler sağlıyor?

Çocuğunuzun kaza nedeniyle sürekli sakatlık görmesi durumunda 3.750 TL’den 75.000 TL’ye kadar* ödeme yapıyor. Ayrıca çocuklarınızın tedavi masraflarını 375 TL’den 7.500 TL’ye kadar* teminat altına alıyor.

* Teminat limitleri poliçe üzerinde belirlenen tutar ile sınırlıdır

‘Benden sonra tufan’ demeyin! Ailem Güvende Sigortası yaptırın, hem kendinizi hem de ailenizi güvence altına alın!

Copyright @2021 KKTC Sigorta. Designed By DigiCyp