Asansör Sorumluluk Sigortası

Asansör Sorumluluk Sigortası

Image

Asansör kazalarında mali sorumluluğunuzu güvence altına alın!

Kazanın ne zaman, nereden geleceği ve sizi nasıl etkileyeceği belli olmaz! Asansör Kazası Mali Sorumluluk Sigortası, Binanızda bulunan asansörlerde yaşanabilecek herhangi bir kaza nedeniyle üçüncü kişilere ödemeniz gereken tazminatların sorumluluğunu üstlenir.

Asansör Kazası Mali Sorumluluk Sigortası, sürekli bakım altında tutulan asansörlerle ilgili olarak asansör sahibini ya da işletmecisini koruma altına alıyor. Asansörlerde meydana gelebilecek kazalar nedeniyle üçüncü kişiler tarafından istenebilecek tazminatlara ilişkin sorumluluklar poliçenizde yazılı olan teminatlar kapsamında karşılanıyor.

Asansör Kazası Mali Sorumluluk Sigortası binadaki yöneticiler ya da daire sahipleri tarafından toplu olarak yaptırılabiliyor.

ASANSÖR KAZALARINA KARŞI NELER SAĞLIYOR?

Asansör Kazası Mali Sorumluluk Sigortası, sorumlu ya da işletmeci olarak bulunduğunuz binalarda var olan, bakımı yapılan asansörlerde yaşanabilecek kazalar sonrasında üçüncü kişilerin veya onların menfaattarlarının talep edebileceği tazminatlara karşı sizi güvence altına alıyor.

Meydana gelen kazalar sonrasında poliçenizde belirlenen teminatlar kapsamında bedeni zararlarda kişi ve kaza başına ya da maddi zararlarda kaza başına tazminat ödemesi yapılıyor.

Copyright @2021 KKTC Sigorta. Designed By DigiCyp