CYBERTY

CYBERTY

Image

En değerli belgeniz olan kimliğinizi cebinizde ve dijital ortamlarda güvenle taşıyın!

Cyberty; yanınızdan hiç ayırmadığınız ve gün içinde defalarca kez kullandığınız kimliğinizi hırsızlık, siber riskler ve kart kopyalama gibi risklere karşı güvence altına alıyor.

Kimlik, sahip olduğunuz en değerli belge olmanın yanı sıra bireyin kim olduğunu kanıtlayan, varlığının delili kabul edilen, gerek resmi gerek özel işlemlerde, hayatın neredeyse her alanında talep edilen bir dokümandır.

Özellikle teknolojinin gelişmesiyle birlikte sanal ortamlarda da sıklıkla kullanılan kimlikler hem gerçek hayatta hem de siber dünyada kötü niyetli kişilerin radarında bulunuyor. Kimlik hırsızlarının size verebileceği maddi ve manevi zararların önüne geçebilmek için Cyberty’e sahip olabilir ve Dağlı Sigorta güvencesi ile en değerli belgenizi kötü niyetli kişilere karşı koruma altına alabilirsiniz.

KİMLİĞİMİ NASIL KORUYOR?

Sizin bilginiz ve yetkiniz haricinde, kimlik bilgileriniz kötü niyetli kişilerin eline geçebilir. Özellikle günümüzün vazgeçilmezi haline gelen sanal ortamlarda kimlik hırsızlığı, sıklıkla karşılaşılan bir risk haline gelirken gerçek hayatta da kimlik bilgilerinizin ya da doğrudan kimliğinizin çalınması söz konusu olabilir.

Çalınan bilgileriniz aleyhinizde kullanılabileceği gibi finansal açıdan da size zarar vermek üzere kullanılabilir. Cyberty, kimliğinizi hırsızlara ve kötü niyetli kişilere karşı koruma altına alır. Cyberty sayesinde hırsızlık, kapkaç, kart kopyalama, siber dolandırıcılık gibi çeşitli şekillerde gerçekleştirilebilen risklere karşı kimliğinizi koruma altına alabilirsiniz.

Copyright @2021 KKTC Sigorta. Designed By DigiCyp