Eczane Paket Sigortası

Eczane Paket Sigortası

Image

Eczaneniz, çalışanlarınız ve ilaçlar artık güvende!

Eczane Paket Sigortası, yangın, hırsızlık, yıldırım, deprem, fırtına, sel baskını gibi başlıca risklerden korumanın yanı sıra müşteriye yanlış ilaç verilmesi durumunda doğabilecek hukuksal sorumluluklara karşı güvence sağlıyor.

Tüm bunların yanı sıra Eczane Paket Sigortası soğutucu cihazlarda bulunan ancak belirli nedenlerden dolayı zarar gören/bozulan ilaçları teminat alıyor ve eczane içerisinde gerçekleşebilecek ferdi kazalara karşı hem eczane sahibine hem de çalışanlara Ferdi Kaza Sigortası avantajı sunuyor. Riske atmayın, her şeyi tek bir sözleşme içerisinde koruma altına alın!

ECZANEMİ NASIL KORUYOR?

Eczane Paket Sigortası, yangın, yıldırım, deprem, hırsızlık, su baskını gibi sıklıkla karşılaşılan birçok olası riske karşı işletmenizi güvence altına alırken tüm bunların yanı sıra müşteriye yanlış ilaç verilmesi, ilaç bozulmaları ve elektronik cihaz bozulmaları da kapsıyor.

Avantajlı fiyatlarla sunulan Eczane Paket Sigortası’nın eczanede yaşanacak sorunlara karşı hangi korumaları sağladığını ve bu sigortayla elde edebileceğiniz avantajları aşağıdaki bilgiler arasında bulabilirsiniz.

Copyright @2021 KKTC Sigorta. Designed By DigiCyp