Eğitim Güvence Sigortası

Eğitim Güvence Sigortası

Image

EĞİTİM GÜVENCE SİGORTASI İLE ÇOCUĞUNUZUN EĞİTİMİ KESİNTİSİZ SÜRSÜN!

En değerli varlığımız çocuklarımız; yarınlarımız ve geleceğimiz onların başarılarında saklı. Eğitim Güvence Sigortası ile başınıza gelebilecek kazalar sonrasında çocuğunuzun eğitim hayatı maddi açıdan hiçbir sorunla karşılaşmadan sürüyor.

Eğitim kötü ihtimalleri kaldırmaz! Trafik kazası ya da diğer kazalar sonucunda yaşam kaybı veya daimi maluliyet gibi bir riskle karşılaşmanız durumunda belirlediğiniz limitler kapsamında çocuğunuzun eğitim masrafları Eğitim Güvence Sigortası tarafından karşılanır.

18-65 yaşları arasında, medeni haklarını kullanmaya haiz olan herkesin sahip olabileceği Eğitim Güvence Sigortası ile siz de yarınlara güvenle bakarak başınıza gelebilecek olası risklere karşı çocuğunuzun tüm eğitim masraflarını güvence altına alabilirsiniz.

ÇOCUĞUMUN EĞİTİMİNİ NASIL GÜVENCE ALTINA ALIYOR

Riskin ne zaman, nereden geleceği belli olmaz. Eğitim Güvence Sigortası, başınıza gelebilecek kazalar sonrasında çocuğunuzun eğitiminin maddi açıdan etkilenmeden devam etmesini sağlar. Kaza sonucu vefat teminatı ile sigorta süresi içerisinde meydana gelebilecek bir kaza sonucunda ya da kazadan bir yıl sonraya kadar yaşamınızı kaybetmeniz durumunda sigorta teminatınız aylık taksitler halinde, 50 ay süreyle öğrencinin yasal varisine veya direkt olarak öğrenim gördüğü kuruma ödenir.

Kaza sonucu daimi maluliyet teminatı ile ise sigorta süresi içerisinde meydana gelebilecek bir kaza sonucunda tam, kati, daimi veya kısmi daimi maluliyetle karşılaşmanız durumunda teminatınız tarafınıza veya öğrenim kurumuna aylık taksitler halinde, 50 ay süreyle ödenir.

Copyright @2021 KKTC Sigorta. Designed By DigiCyp