Elit Kasko Sigortası

Elit Kasko Sigortası

Image

Kasko sigortanıza ek teminatlarla avantajlardan yararlanın!

Aracınızın sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz! Sahip olduğunuz Kasko Sigortası’na ek teminatlarla aracınızı geniş kapsamlı bir korumaya alabilirsiniz.

Kasko Sigortası ile güvenceye aldığınız, gözünüz gibi baktığınız aracınızı ek teminatlarla Elit Kasko Sigortası güvencesine alabilirsiniz. Kasko Sigortası, Elit Kasko Sigortası haricinde Kısmi Kasko Sigortası ve Pert Kasko Sigortası seçenekleri ile de farklı teminat alternatifleri sunuyor.

ARACIMI NASIL KORUYOR?

Elit Kasko Sigortası, Kasko Sigortası teminatlarına ek olarak grev, lokavt, halk hareketleri, sel ve su baskınları ve dolu hasarlarına karşı aracınızı koruma altına alır.

Elit Kasko Sigorta, hasar sonrası aracınızın trafikte yol alamayacağı durumlarda poliçe süresince yılda iki defa, en fazla 7 gün süreyle ikame araç temini sağlar. Elit Kasko Sigorta, çekme ve kurtarma hizmetlerinin yanı sıra aracın arızalanması durumunda araçta bulunan yolcuların ikametlerine ya da gidecekleri yere ulaştırılmasını sağlar. Yanlış akaryakıt dolumu nedeniyle maruz kalacağınız zararlar da Elit Kasko Sigortası ile güvence altına alınır.

Copyright @2021 KKTC Sigorta. Designed By DigiCyp