Emniyeti Suistimal Sigortası

Emniyeti Suistimal Sigortası

Image

Güvenin ama bir yandan da tedbiri elden bırakmayın!

Çalışma ortamında güven ve sadakatin öneminin tüm iş süreçlerine yansıdığını biliyoruz. İşinizi emanet ettiğiniz çalışanlarınıza duyduğunuz güven, sizi ve işinizi başarılı yarınlara taşıyabilir. Ancak hata yapma riski yüksek olan biz insanlar için çeşitli güvenlik önlemleri ilk sırada gelir.

İşyerinizde meydana gelebilecek bir suistimal olayı sizi zarara sokabilir. Emniyeti Suistimal Sigortası ile kendinizi çalışanlarınızın suistimal ihtimaline karşı güvenceye alın. Poliçe süresi içerisinde işyerinizde çalışan kişi ya da kişilerce zarara uğratılmanız, size ait para, evrak ya da malların çalınmasına karşın Emniyeti Suistimal Sigortası ile tedbirinizi sağlayabilirsiniz.

EMNİYETİ SUİSTİMAL SİGORTASI NASIL KORUYOR?

Emniyeti Suistimal Sigortası ile emrinizde ve hizmetinizde çalışan kişi ya da kişilerin size ait para, kıymetli evrak ve para ile ölçülebilen malları çalması, zimmetine geçirmesi, hile, dolandırıcılık ve sahtekarlık yoluyla sahip olması durumunda uğrayacağınız zararı güvence altına alabilirsiniz.

Poliçenizde belirlenen teminatlar kapsamında zararınızı karşılayan Emniyeti Suistimal Sigortası ile emniyetinizi korumaya alabilirisiniz.

Copyright @2021 KKTC Sigorta. Designed By DigiCyp