Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi Kaza Sigortası

Image

Beklenmedik kazalara karşı kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına alın!

Ferdi Kaza Sigortası sizi ve sevdiklerinizi olası kazalara karşı güvence altına alıyor ve maddi teminat güvencesi sunuyor!

Riskin ne zaman, nerede ortaya çıkacağı, sizi ve sevdiklerinizi nasıl etkileyeceği belli olmaz. Ferdi Kaza Sigortası dünyanın neresinde olursanız olun, günün her saatinde oluşabilecek kazalar sonucu meydana gelebilecek zararlara karşı maddi teminat güvencesi sunar.

Sevdiklerinizi ve kendinizi koruma altına alabileceğiniz Ferdi Kaza Sigortası sayesinde herhangi bir kaza durumunda yaşayabileceğiniz kayıplar güvence altına alınırken birçok farklı detay ile de hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

BENİ VE SEVDİKLERİMİ NASIL KORUYOR?

Hiç ummadığınız anlarda, hiç ummadığınız yerlerde hayatın kötü sürprizleriyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Beklenmedik anlarda başınıza gelebilecek kazalar hem sizi hem de sevdiklerinizi zor duruma sokabilir, yaşam dengenizi altüst edebilir.

Tüm tedbirlere rağmen maalesef olası kazaları önceden tahmin etmek ya da onlardan kaçınmak mümkün olmayabiliyor. Bu tarz durumlarda Ferdi kaza Sigortası ortaya çıkan zararların karşılanmasına yardımcı olarak sizi ve sevdiklerinizi koruyor. Ferdi Kaza Sigortası ile oluşabilecek kazalar sonrasında tedavi masraflarınız karşılanırken devamlı sakatlık ve vefat teminatı ile de hem kendinizi hem de sevdiklerinizi maddi olarak güvenli yarınlara taşıyabilirsiniz.

Copyright @2021 KKTC Sigorta. Designed By DigiCyp