İşyeri Paket Sigortası

İşyeri Paket Sigortası

Image

En başa dönme ihtimaline karşı işyerinizi hemen sigortalayın!

İşyeri Paket Sigortası avantajlı fiyatlarıyla size işyerinizin binasını, camlarınızı ve hatta işyerinizde yer alan her şeyi tek bir sözleşme içerisinde koruma altına alma imkanı sunar.

Hayatın doğal akışı içerisinde başınıza gelme ihtimali olan hırsızlık, yangın, yıldırım düşmesi, sel, su baskını, yer kayması ve taşıt çarpmasının yanında infilak, duman, su tesisatından kaynaklı hasarlar, grev, lokavt, halk hareketleri de bu sigorta kapsamındadır.

İşyeri Paket Sigortası yaptırarak işletmenizdeki makinelerinizi, elektronik cihazlarınızı, dekorasyonlar ve demirbaşlarınızın yanı sıra size veya üçüncü şahıslara ait eşyaları da isteğe bağlı olarak güvence altına alabilirsiniz. İşyerinizdeki kıymetli evraklarınız, nakit paranız da sigortalanır!

İŞYERİMİ NASIL KORUYOR?

İşyeri Paket Sigortası, yangın, yıldırım, deprem, hırsızlık, su baskını gibi sıklıkla karşılaşılan birçok olası riske karşı işletmenizi güvence altına alırken tüm bunların yanı sıra işletmenizin binasında oluşacak hasarları da kapsıyor.

İsteğe bağlı teminatlar ile genişletebileceğiniz İşyeri Paket Sigortası’nın işletmenizde yaşanacak sorunlara karşı nelere koruma sağladığını ve bu sigortaya hangi güvenceleri dahil edilebileceğinizi aşağıdaki bilgiler arasında bulabilirsiniz.

Copyright @2021 KKTC Sigorta. Designed By DigiCyp