Kredi Hayat Sigortası

Kredi Hayat Sigortası

Image

Kredi borçlarınızın ödemesini güvence altına alın!

Hiç umulmadık anlarda meydana gelen vefat, hastalık ya da kaza sonucu sakatlık gibi durumlar tüm planlarınızı altüst edebilir, sizin için ya da sevdikleriniz için zorluklara neden olabilir.

Başınıza gelebilecek kötü bir olay sonrasında kredi borcunuzu ödemekte zorlanabilirsiniz ya da vefat etmeniz durumunda tüm borcunuz sizden sonra hayata devam etmek zorunda olan sevdiklerinize kalabilir. Acıların bir nebze olsun azalması için tedbir alın ve Kredi Hayat Sigortası yaptırın!

Kredi Hayat Sigortası ile beklenmedik durumlarda hem kendinizi hem de sevdiklerinizi güvenceye alarak yarınlara güvenle bakabilirsiniz.

BENİ ve SEVDİKLERİMİ NASIL KORUYOR?

Kredi Hayat Sigortası beklenmedik şekilde vefat etmeniz ya da hastalık veya bir kaza sonucunda sakat kalmanız durumunda var olan kredi borcunuzu ödeyerek sizi ve dolaylı olarak sizden sonra yaşama devam etmek zorunda olan ya da sorumluluğunuzu paylaşacak olan sevdiklerinizi koruyor.

Ayrıca Kredi Hayat Sigortası teminat limitleriniz kapsamında kredi borcunuzu ödedikten sonra varsa kalan tutarı da hak sahiplerine ödüyor.

Copyright @2021 KKTC Sigorta. Designed By DigiCyp