Seyahat Sağlık Sigortası

Seyahat Sağlık Sigortası

Image

Karşılaşacağınız riskler seyahatiniz öncesinde ve seyahat boyunca güvence altında!

Seyahate veya tatile çıkarken endişe etmeyin! Seyahatiniz süresince sağlığınız, bagajlarınız ve yaşayacağınız tüm olumsuzluklar Seyahat Sağlık Sigortası ile güvence altında.

Henüz tatile çıkmadan seyahatin iptal edilmesi, vizenizin reddedilmesi veya tur acentenizin iflası gibi nedenlerle tatil planınıza bir zarar gelirse vize veya tur bedeli masraflarınızı Dağlı Sigorta karşılar. Size de yeni bir tatil planı oluşturmak kalır!

Sadece tatil öncesinde de değil! Eğer tatil sırasında bir sağlık sorunuyla karşılaşırsanız, bagajınızı kaybederseniz veya herhangi bir yaralanma ya da sakatlanma başınıza gelirse yaşayacağınız kayıplar size geri ödenir.

SEYAHATİMİ NASIL KORUYOR?

Seyahat Sağlık Sigortası, seyahat öncesinde sıklıkla karşılaşılan vize reddi, tur acentesinin iflası ve seyahatin iptali gibi birçok olası riske karşı seyahatinizi ve tatilinizi güvence altına alırken tüm bunların yanı sıra seyahatiniz süresince de sizi koruyor. Seyahatiniz boyunca karşılacağınız hastalıkların tedavi masrafları, nakil ve konaklama masraflarınızın zararını da karşılıyor.

Ayrıca bagaj hasarı, kayıp veya gecikmeli bagaj gibi bir çok bu sigorta kapsamına dahil.

Copyright @2021 KKTC Sigorta. Designed By DigiCyp